comScore

Galatasaray Galatasaray

Altuğ Taş, transferi Galatasaray taraftarını kızdırdı

04 Şubat 2015, Çarşamba 00:25
Altuğ Taş, transferi Galatasaray taraftarını kızdırdı

Galatasaray alt yapısının en parlak isimleri arasında yer alan; 140 maçta 116 gol gibi müthiş bir istatistiğe imza atan Altuğ Taş, Başakşehirspor'a transfer oldu.

FutbolArena Özel - Galatasaray alt yapısının en parlak isimleri arasında yer alan; 140 maçta 116 gol gibi müthiş bir istatistiğe imza atan Altuğ Taş, Başakşehirspor'a transfer oldu.

140 maçta attığı116 golle gündeme gelen Altuğ Taş, Galatasaray'dan ayrılarak Başakşehir ile profesyonel sözleşme imzaladı. Peki neden?

GALATASARAY SÖZLEŞME YAPMAK İSTEDİ

Bu transfer sosyal medyada Galatasaray taraftarının tepkisine neden oldu. Peki Galatasaray bu futbolcuyu elinden neden kaçırdı?

Çok konuşulan bu transfer için oyuncunun menajeri Haluk Canatar, “Altuğ Taş, Galatasaray'a ihanet etmedi. Galatasaray da Altuğ Taş ile profesyonel sözleşme yapmak istedi ama Galatasaray'da şans bulamayız diye Başakşehir'i tercih etti. Abdullah Avcı'nın orada oluşu da önemli bir etken” dedi.

500 BİN TL KAZANDIRDI

Canatar ayrıca oyuncunun Başakşehir'e trasnferi nedeniyle Galatasaray'ın hesabına 500 bin, ilk kulübü Ankaraspor da 40 bin TL yatırıldığını söyledi.

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.