comScore

Altınordu Transfer Haberleri: Hüseyin Eroğlu'dan dikkat çeken açıklama

16 Haziran 2016, Perşembe 18:31
Altınordu Transfer Haberleri: Hüseyin Eroğlu'dan dikkat çeken açıklama

Transfer piyasasının yüksekliğinden yakınan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, yeni sezon planlamasını açıkladı.

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, transfer piyasasının yüksekliğinden yakındı. Prensip olarak yabancı futbolcu oynatmayan Altınordu'nun genç teknik direktörü, yerli oyuncuların astronomik ücretler talip ettiğine dikkat çekerek, "Şu anda PTT 1'inci Lig'de bir kaçı dışında transfer yapabilen kulüp yok. Uçuk rakamlar yüzünden piyasa çok durgun" diye konuştu. Eroğlu, talip oldukları bazı futbolcuların isimlerinin medyada yer almasından sonra rakamların iyice yükselmesinden de dert yandı.
 

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'dan transfer açıklaması


Şimdiye kadar kadrosundaki 8 futbolcu ile yollarını ayıran ve aynı sayıda transfer yapmayı planlayan kırmızı lacivertliler 1 takviye bile gerçekleştirmezken, "Önümüzdeki günlerde hızlanabiliriz" diyen Hüseyin Eroğlu, transferlerde atağa kalkabileceklerinin sinyalini verdi. Eroğlu, "Görüştüğümüz isimlerle anlaşma noktasına gelince hep başka takımlar devreye girdi. Ama sorun yapmıyoruz" dedi. Öte yandan Altınordu'nun talip olduğu sağ bek Erhan Kartal, Süper Lig ekibi Alanyaspor'la anlaştı.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.