comScore

Altınordu Başkanı Mehmet Seyit Özkan iddialara yanıt verdi

20 Eylül 2016, Salı 18:06
Altınordu Başkanı Mehmet Seyit Özkan iddialara yanıt verdi

Altıntordu Başkanı Mehmet Seyit Özkan, hakkındaki “despot başkan” iddialarına yanıt verdi. “Önce gelin ve görün sonra fikir sahibi olun”

FutbolArena Röportaj - Altıntordu Başkanı Mehmet Seyit Özkan, FutbolArena'ya hakkındaki “despot başkan” söylemeri hakkında konuştu. “Benim despotluğumla ilgili şunu söylüyorum. Önce bilgi sahibi olsunlar sonra fikir” dedi.

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, TFF 1. Lig'de Bandırmaspor'la 2 hafta önc yaptıkları maçtan sonra karşılaşmada forma giyen oyuncuların, miskin, silik ve korkak bir maç çıkardığını savunarak onlardan, 2016 yılının son maçının ardından takımdan gitmelerini istedi.
DESPOT BAŞKAN SÖYLEMLERİNE YANIT VERDİ

Özkan, kulüp sitesinden yaptığı açıklamada oyunculara yönelik “Benim sizinle işim bitmiştir. Beni uyandırdığınız için bu hamlemi 2 yıl önceye çekmeme neden olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. 2016 yılının son maçına kadar bu formayı giyin, ama adam gibi giyin ve ara transferde hepiniz gidin. 2017 yılında bizi evlatlarımızla baş başa bırakın” demişti. 

Mehmet Seyit Özkan'ın bu çıkışının ardından “despot başkan” söylemleri de çoğaldı.  Altınordu Başkanı hakkındaki bu söylemelere yanıt verdi. 

ÖNCE BİLGİ SAHİBİ OLSUNLAR 

“Benim despotluğumla ilgili şunu söylüyorum. Önce bilgi sahibi olsunlar sonra fikir. Bunları söyleyenleri İzmir'e davet ediyorum. Bir tam gün bizimle yaşasınlar. Ondan sonra eğer biz hala kendimizi ifade etmekte zorlanıyorsak eğer biz yapmamız gerekeni yaparız. Bu çocuklar kendilerini idare etmelerini bilmeliler. Çocukların eksiklerini gidermemiz gerekiyor. Ancak biz sabırlıyız. Bu çocukların tüm eksikleri sabırla, çalışarak düzelteceğiz. Avrupa'ya sadece Çağlar'ı değil bir sürü Çağlarlar yollayacağız. Özgüveni yüksek, dünya vatandaşı insanlar olarak hepsini Avrupa futbol piyasasına sunacağız. Ben yine aynı işi yapacağım. Yine çocukların arkasından koşacağım.”


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"