comScore

Altınordu Altınordu

FB Haber: Altınordu'dan 'Fenerbahçes satın alacak' iddialarına yanıt

17 Eylül 2018, Pazartesi 01:26
FB Haber: Altınordu'dan 'Fenerbahçes satın alacak' iddialarına yanıt

Altınordu, Fenerbahçe tarafından satın alınacakları yönündeki iddialar hakkında resmi bir açıklama yaptı. Hatırlanacağı üzere Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe'nin 10-12 milyon euro civarında bir rakama Altınordu'yu satın almayı planladığını iddia etmişti. 

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu, Fenerbahçe tarafından satın alınacakları yönündeki iddialar hakkında resmi internet sitesinden bir açıklamada bulundu. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe Altınordu'yu satın alacak mı?


Altınordu kulübü tarafından yapılan resmi açıklama:

"Bu akşam CNN Türk TV'de yayınlanan “Pazar Akşamı Futbol” programında sayın Serdar Ali Çelikler, kulübümüzün Fenerbahçe tarafından satın alınacağını dile getirmiştir. 
Konunun esasını açıklamak isterim ; 
2,5 ay önce Barış ve Berke'nin transferleri için bir araya geldiğimiz sayın Comolli, bu transferlerin görüşmesi bittikten sonra, başka kulüpler için çok cazip görünebilecek bir teklif yaptı.. 
Fenerbahçe'nin transfer edeceği genç oyuncuları pişirmek üzere, bir alt ligde oynayan Altınordu'nun ilk 11'nin 4 pozisyonunu kiralama teklifi getirdi.. 
Biz Altınordu vizyonu ile uyuşmadığı için kabul etmedik. Kendilerine başka bir kulübü kökünden satın almalarını tavsiye etik. Hatta 2 kulüp ismi de önerdik.."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!