comScore

Altınordu Altınordu

Barış Orhunbilge: 'Lige çıkarsak yabancı transferi yapmayacağız'

06 Nisan 2018, Cuma 14:07
Barış Orhunbilge: 'Lige çıkarsak yabancı transferi yapmayacağız'

Altınordu Başkanvekili Barış Orhunbilge, U12 İzmir Cup açılışı öncesinde FutbolArena mikrofonlarına konuştu.

FutbolArena - Altınordu'nun Petrol Ofisi ile birlikte başlattığı U12 İZMİR CUP turnuvasının açılışı gerçekleştiriliyor. Açılış töreninden önce Altınordu Başkanvekili Barış Orhunbilge, FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena'dan Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtlayan Barış Orhunbilge, yarışmacı değil yetiştirici bir kulüp olduklarını söyledi.
 

Barış Orhunbilge'nin Altınordu ile ilgili açıklamaları


Barış Orhunbilge, "Herkesin tükettiği bir yerde birilerinin de üretmesi gerekiyor. Amacımız Türkiye'nin birçok noktasında bu bakış açısını yerleştirmek. Biz yarışmacı değil, yetiştirici bir kulübüz. Disiplinli çalışarak da başarılı oluyoruz" dedi.
"YABANCI TRANSFERİ YAPMAYACAĞIZ"

Spor Toto 1.Lig'de play-off mücadelesi veren Barış Orhunbilge, "Biz bir plan dahilinde ilerliyoruz. 2000-2001 jenerasyonumuzla Süper Lig'e çıkmak istiyoruz. Biz lige çıkarsak da yabancı transferi yapmayacağız" ifadelerini kullandı.

"TESİS İÇİN OYUNCU SATMALIYIZ"

Berke Özer'in satılıp satılmayacağı sorusunun üzerine konuşan Orhunbilge, "Bizim tesis yapabilmemiz için oyuncu satmamız gerekiyor. Futbolcu yetiştirebilmek için mutlaka sahalarınızın olması gerekiyor" diye konuştu.

Altınordu haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)