comScore

Altınordu Altınordu

Altınordu'da Berke Özer: 'Manchester City'de oynamayı çok istiyorum'

14 Kasım 2017, Salı 11:06
Altınordu'da Berke Özer: 'Manchester City'de oynamayı çok istiyorum'

Altınordu'nun 17 yaşındaki başarılı kalecisi Berke Özer, kariyerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Berke Özer, Manchester City için hazır olduğunu söyledi.

FutbolArena - Altınordu'nun milli kalecisi Berke Özer önemli açıklamalar yaptı. Milli takıma seçilen ve gelecek vaadeden Berke Özer, Altınordu'daki sistemden Manchester City'e kadar önemli açıklamalar yaptı.

Fanatik'e konuşan genç kaleci, gelecek vaadeden 60 oyuncu arasında gösterilmenin yetmeyeceği ve çok çalışmak gerektiğini belirtti. Berke Özer, ayrıca kendisiyle ilgilenen Manchester City için de hazır olduğunu belirtti.


Berke Özer'in yaptığı açıklamalar


"HENÜZ BİR ŞEYİ BAŞARMADIM"
Gelecek vadeden 60 oyuncu arasında görüldüm... Sevindim mutlu oldum ama her zaman bunun bilincindeyim hiçbir zaman yeterli değil. Sadece orada da yazdığı gibi ‘gelecek vadeden'... Henüz bir şeyi başarmış değil, başarmak yolunda olan insanlar. Çok güzel bir duygu ama bunun karşılığını verebilmek daha önemli.

"İNGİLTERE'DE OYNAMAYI ÇOK İSTİYORUM"

Çok çok isterim Manchester City'de olmak. Hiç farketmez İngiltere'si, İspanya'sı... Hepsi çok çok güzel futbol oynanan ülkeler. City olur, başka kulüp olur hiç önemli değil. Çağlar, Freiburg'da oynuyor. Baktığınız zaman çok büyük hedefleri olan kulüp değil ama onunla konuştuğum zaman bile anlattıkları yeterli oluyor. Bir an önce transfer olmak istiyorum. Çünkü bunları duymak çok güzel bir duygu. Erkenden olması daha iyi olur. Sabırsızlıkla bekliyorum. Benim için ne kadar erken olursa o kadar iyi, ben hazırım yani.

"AVRUPA ŞARTLARINDA ÇALIŞIYORUZ"

Biz burada Avrupa şartlarında çalışıyoruz. Gerek sosyal yaşantı olsun, gerek disiplin açısından, gerekse antrenman... Sadece futbol kulübü değil sosyal girişim aslında Altınordu... Bize birçok şey öğretiyor. Birçok yetenekli insan var ama sosyal yaşantılarından gündeme geliyorlar. Vizyon çok önemli. Biz bunu daha bu yaşta öğreniyoruz. Bunları burada gördükçe Avrupa'da olmayı çok istiyoruz. Medya İlişkileri Yönetmeni Ali Ergöçmez'in bize bu konuda katkısı çok değerli.

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerien TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)