comScore

Altınordu Altınordu

Altınordu kalecisi Berke Özer: "Türkler oynasın diyoruz ama ben inanamadım yani."

01 Aralık 2017, Cuma 21:40
Altınordu kalecisi Berke Özer:

Altınordu'nun genç kalecisi Berke Özer, Gazişehir Gaziantep maçının ardından son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - TFF 1. Lig 14. haftasında Altınordu sahasında Gazişehir Gaziantep'e 2-0 mağlup olarak düşüşünü sürdürdü. Maçın ardından genç kaleci Berke Özer, takımın ve kendi performansı dışında yabancı sınırına dair son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Altınordu kalecisi Berke Özer haberleri


Altınordu'nun gelecek vadeden genç kalecisi Berke Özer, Gazişehir Gaziantep maçının ardından yayıncı kuruluşa şu açıklamaları yaptı:

"WEBO İLE FORMA DEĞİŞTİRİNCE İNANAMADIM"
Yabancı sınırı, Türkler oynasın diyoruz ama maçtan sonra Webo ile forma değiştirdim. Sırılsıklam ter içindeydi. İnanamadım. 90 dakikada her pozisyonda bana baskıya geldi. Biraz onlara da bakmak lazım. 

"GENÇ TAKIM OLMANIN DEZAVANTAJINI YAŞIYORUZ"

Kaç haftadır düzgün bir çıkışa geçemedik. Formumuz çok iyi değil. Ancak herkes şunu bilsin ki, elimizden geleni yapıyoruz. Biz her zaman kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Kimse kötü oynamak için sahaya çıkmıyor. Karşı rakip bizden daha çok istedi. Biz çok istiyoruz ama bu kadar oluyor. Genç bir takımız ve bunun dezavantajını yaşıyoruz. 

"NEUER GİBİ OLMAK İSTİYORUM"

Ben hocalarımla yaptığım analizlerde maç genelinde iyi bir oyun sergiliyorum ama geçen hafta yediğim gol vs. daha fazla sorumluluk almak istiyorum. Sadece kale çizgisinde oynayan bir kaleci olmak istemiyorum. Her zaman, daha farklı Avrupai oynamak, sorumluluklar almak istiyorum. Neuer'e özeniyor, onun gibi olmak istiyorum. Böyle sorumluluklar alınca ara sıra şanssızlıklar oluyor. Bir farklılık, özellik yaratmak istiyorsam bu şekilde oynamayalım. 

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.