comScore

Altınordu Altınordu

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan: "Süper Lig'e çıkmayacağız"

03 Mayıs 2018, Perşembe 11:58
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan:

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Uluslararası Ekonomi Forumu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, altyapı konusunda Uluslararası Ekonomi Forumu'nda konuştu. Seyit Mehmet Özkan, Süper Lig hedefleri ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaparken, Arsenal'in Freiburg'tan Çağlar Söyüncü'yü transfer edeceğini de söyledi!


Transfer Haberleri: Arsenal Çağlar Söyüncü'yü transfer ediyor (3 Mayıs 2018 Perşembe)


"Futbolumuz çok gergin. Neden bu kadar gerginiz?" diye soran Seyit Mehmet Özkan, "Biz hazır olmadan Süper Lig'e çıkmayacağız, Messi bile Altınordu'da oynamak isterse almayacağım. Bu toprakların 30 milyon genci var. Biz yabancı futbolcu oynatmayacağız." dedi.

Çağlar Söyüncü'nün Arsenal'a transfer olacağını da duyuran Özkan, "Yarın sabah Freiburg maçına gideceğim. Ardından Chelsea-Liverpool maçına geçeceğim. İkisine de futbolcu satacağım." ifadelerini kullandı. Özkan ayrıca "Çağlar, Arsenal'e gitmek üzere. Transfer olduğu zaman oradan da para kazanacağız." dedi. 
 

Altınordu Süper Lig'e çıkmayacak mı?


Seyit Mehmet Özkan: "Yıllık bütçemiz 30 milyon TL. Bunun 15 milon TL'si TFF'den ve sponsorluklardan geliyor. 15 milyon TL de ben cebimden koyuyorum. 15 milyon TL, 3 milyon Euro yapar. Bir Süper Lig takımı yılda 3 milyon Euro veremiyor mu altyapıya?" diye sorarken, "2020 yılında Süper Lig'e çıkmayı planlıyoruz. Daha erken çıkarsak da alacağız parayı sonra düşeceğiz." ifadelerini kullandı.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Raphael Honigstein tarafından yazılan Dördüncü Yıldız - Alman Futbolunun Kendini Yeniden Keşfi ve Dünyayı Fethi adlı kitabını okuyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"