comScore

Altın ne kadar oldu? Çeyrek ne kadar oldu? Altın fiyatlarında bugün (15 Ağustos altın ve çeyrek fiyatları)

15 Ağustos 2018, Çarşamba 09:15
Altın ne kadar oldu? Çeyrek ne kadar oldu? Altın fiyatlarında bugün (15 Ağustos altın ve çeyrek fiyatları)

15 Ağustos çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın alış ve satış fiyatları. Çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarında son durum nedir? Çeyrek altın kaç TL oldu? Altın fiyatları Dolar ve Euro'dan etkilendi mi? 15 Ağustos Çeyrek altın ve altın fiyatları haberimizde. 

FutbolArena - Altın fiyatları. Çeyrek ne kadar oldu? Çeyrek altın yükseldi mi? Dolar ve Euro, Altın fiyatlarını etkiledi mi? Altın birikimi yapan yada altın birikimini bozdurarak nakite çevirmek isteyen vatandaşlarımız internette altın fiyatlarını araştırıyor. Vatandaşların en çok birikim olarak tercih ettiği Çeyrek altın fiyatları ise büyük merak konusu. Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatları. Çeyrek altın kaç TL oldu? Yaz ayının gelmesi ile birlikte düğün sezonu da açıldı. Dügünlerde çeyrek altın yada altın takmak isteyen vatandaşlar kuyumculardan çeyrek altın ve altın alıyor. 15 Ağustos Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın almadan önce vatandaşların en çok aradığı konuların başında Çeyrek Altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı. Altın fiyatları ne kadar? İşte Çeyrek altın ve altın fiyatları.


Çeyrek altın bugün kaç TL (15 Ağustos Çeyrek altın fiyatı)


Dolar ve Euro fırladı etkisi altın fiyatlarına da yansıdı. 6 ay önce 263 liradan alınan çeyrek altınlar 400 lira bandına kadar ulaşmış durumda. 15 Ağustos çeyrek altın, 15 Ağustos altın fiyatları haberimizde. Çeyrek altın satın almadan önce çeyrek altın fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız haberimizde göz atabilirsiniz. Güncel altın fiyatları, 15 Ağustos Çarşamba çeyrek altın fiyatını sizler için derlerdik.

15 AĞUSTOS ÇEYREK VE TÜM ALTIN FİYATLARI
ÇEYREK ALTIN: 398 TL

YARIM ALTIN: 796 TL

TÜM ALTIN: 1,588


 

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)