comScore

Altın fiyatları: Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek ve gram altın kadar oldu? (26 Haziran altın fiyatı)

26 Haziran 2018, Salı 11:15
Altın fiyatları: Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek ve gram altın kadar oldu? (26 Haziran altın fiyatı)

29 Haziran güncel altın fiyatları. Bügün çeyrek altın ve gram altın fiyatı ne kadar oldu? Altın fiyatları bugün ne kadar? Bügün 26 Haziran çeyrek altın ve Cumhuriyet altın fiyatlar. Çeyrek Altın ne kadar? 26 Haziran altın fiyatları haberimizde.

FutbolArenaAltın fiyatları bugün. Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın ne kadar bugün 2018. Altın birimi yapan ve altın almayı düşünen vatandaşlarımızın Google'da en çok aradığı konuların başında altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları geliyor. İşte günün altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları. 


Altın fiyatları yükseldi mi? Altın fiyatlarınıda bügün?


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapıalan erken seçimde yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından altın fiyatları güne nasıl başladı? Seçim sonuçları altın fiyatlarını etkiledi mi? Altın fiyatları ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.

Recep Tayyip Erdoğan'ın yapılan erken seçimde seçilmesi ile birlikte altın fiyatlarında gerileme söz konusu oldu. Altın gramı önceki günün kapanışına göre 186,4 liradan işlem gördü. Çeyrek altın fiyatı 304 liradan işlem görürken Cumhuriyet altını da 1,240 liradan işlem gördü.
 

GÜNCEL ALTIN FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)