comScore

Altın bugün ne kadar? 28 Ağustos Salı çeyrek altın fiyatı (Güncel altın fiyatları)

28 Ağustos 2018, Salı 09:36
Altın bugün ne kadar? 28 Ağustos Salı çeyrek altın fiyatı (Güncel altın fiyatları)

Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadar oldu? Yarım altın fiyatı. Çeyrek altın ve Gram altın fiyatlarını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Altın fiyatları bugün. Çeyrek altın gram altın fiyatları. Çeyrek ne kadar? Altın birimi olan vatandaşlarımız internette altın ve çeyrek altın fiyatlarını araştırıyor. Özellikle son günlerde yükselen altın fiyatları vatandaşlarda büyük merak uyandırdı. Çeyrek altın satmak isteyen, çeyrek altın almak isteyen vatandaşlar internette altın fiyatlarını araştırıyor. Çeyrek altın bugün ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? çeyrek altın ne kadar bugün 2018. Çeyrek altın gram altın fiyatlarını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.


Çeyrek altın bugün ne kadar? 28 Ağustos çeyrek altın fiyatları


Çeyrek altın ve gram altın fiyarları vatandaşın hergün internette güncel olarak takip ettiği konuların başında geliyor. Dügün yapacak olan, birikim amaçlı altın alacak olan ve borcu altın olan vatandaşlarımız çeyrek altın fiyatları ve güncel altın fiyatları konusunda araştırma yapıyor. Çeyrek altın ne kadar? Altın gramı ne kadar? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın bugün ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? sizler için altın fiyatlarını sıraladık.

İŞTE GÜNCEL ALTIN FİYATLARI 
ÇEYREK ALTIN: 380 TL ALIŞ - 389 TL SATIŞ

GRAM ALTIN: 237 TL ALIŞ - 238 TL SATIŞ

YARIM ALTIN: 757 TL ALIŞ - 778 TL SATIŞ

ÇEYREK ALTIN VE GRAM ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)