comScore

Altay Altay

Quaresma için karar zamanı! Hangi takıma gidecek?

03 Eylül 2020, Perşembe 23:03
Quaresma için karar zamanı! Hangi takıma gidecek?

Portekiz Ligi takımlarından Vitoria Guimaraes, Quaresma'yı kadrosuna katmak için Portekizli yıldızın menajeriyle görüştü. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminde Altay'ın da kadrousuna katmak istediği Ricardo Quaresma'ya, Portekiz Ligi'nden Vitoria Guimaraes takımı da talip oldu. 

Portekiz basınında A Bola'nın haberine göre, Guimaraes kulübü yetkilileri Perşembe günü Quaresma'nın menajeriyle görüşme gerçekleştirdi ve transfer için mali detayları masaya yatırdı. Söz konusu haberde Quaresma'nın başka takımlardan da teklif aldığı ve şu anda henüz net bir karar vermediğiifade edildi. 
Quaresma ve menajeri önümüzdeki günlerde bir araya gelerek gelen teklifler üzerinde bir değerlendirme yapacak. 
 

Transfer Haberleri: Quaresma, Altay'a transfer olacak mı?


Quaresma ile görüştüklerini belirten Hilmi Bozok, "Quaresma ile görüşmelerimiz artık son aşamaya geldi. 1-2 gün içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Oyuncu şehri sevdi ve görüşmeler olumlu geçti. Ben bu transferin yüzde 85 olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Ricardo Quaresma, kariyerinde Sporting Lizbon, Barcelona, Porto, Chelsea, Inter, Beşiktaş ve Al Ahli formaları giyerken, geçen sezon Kasımpaşa formasıyla 26 maçta 4 gol attı.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)