comScore

Altay Altay

Altay, Mustafa Denizli ile görüşüyor! İlk aday

26 Nisan 2021, Pazartesi 23:52
Altay, Mustafa Denizli ile görüşüyor! İlk aday

Altay, Osman Özköylü'nün ayrılığının ardından teknik direktörlük koltuğu için Mustafa Denizli ile görüşüyor.

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig ekibi Altay, teknik direktör Mustafa Denizli ile görüşmelere başladı. Bitime 3 maç kala Osman Özköylü ile yollarını ayıran İzmir temsilcisi, kalan 2 maç öncesi Mustafa Denizli'yi ilk aday olarak belirledi.

71 yaşındaki İzmir doğumlu teknik direktör Mustafa Denizli, futbolculuk kariyerinde Altay altyapısında yetişmiş ve uzun yıllar kulübün formasını terletmişti. Altay'ın başına ilk kez geçme ihtimali bulunan Mustafa Denizli, son olarak 2 yıl önce İran ekibi Tractor Sazi'yi çalıştırmıştı.
ALTAY'DAN ÇAĞRI GELDİ

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Mustafa Denizli'ye takımın teknik direktörü olması için çağrıda bulunduklarını belirtti.

Özgür Ekmekçioğlu, şunları kaydetti:

"Onu takımımızın başında görmek, her Altaylının en büyük rüyasıydı. Bu yüzden buradan bir çağrımız var. Mustafa Denizli'ye, gurur duyduğumuz kaptanımıza, futbol yaşamında yazdığı müthiş öyküyü teknik direktörlükle taçlandırması için çağrı yapıyoruz. 18 yıl formamızı büyük bir başarıyla taşıyıp sonraki kariyerinde kulübümüzde hiç görev almayan Altaylı büyük Mustafa'nın bu çağrımıza olumlu yanıt vermesini, takımımızı hak ettiği başarılara taşımasını bekliyoruz."

Son dakika Altay Haberleri FutbolArena'da.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!