comScore

Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor

Alt Lig Haberleri: Erciyesspor'un 12. adamı imzayı attı

29 Mayıs 2016, Pazar 12:23
Alt Lig Haberleri: Erciyesspor'un 12. adamı imzayı attı

Kayseri Erciyesspor'un vefakar taraftarı Necati Bildik, hayatını Ayşegül Türkyiğit ile birleştirdi.

Uzun yıllardır Spor Toto Süper Lig'de ve PTT 1.Lig'de boy gösteren Kayseri Erciyesspor'un gerek sahasında gerekse deplasmanında hiç yalnız bırakmayan, mavi siyahlı kulüp bayrağını gittiği her maça götüren Necati Bildik, tarihi bir karara imza attı.
 

Necati Bildik, Ayşegül Türkyiğit ile evlendi


Erciyesspor'un iyi günde kötü gününde her zaman yanında olan, kar kış yağmur çamur, uzak yakın dinlemeden her maçına giden, hafta içi hafta sonu demeden mesaisini bir kenara bırakan "Kalsa da son nefes, ille de Erciyes" diyen Necati Bildik, hayatının imzasını attı. Avukatlık okurken gönül verdiği Erciyesspor'a mezun olarak avukatlığa başlayınca da devam eden, sonrasında girdiği sınavda başarılı olarak Hakim ünvanı kazanan Necati Bildik, hayatını Ayşegül Türkyiğit ile birleştirdi.

Kayseri Orduevi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen düğün töreni ile bekarlığa veda eden Necati Bildik'i bu mutlu gününde yakınları yalnız bırakmazken Erciyesspor camiasından sadece 2.Başkan Ali Süslü ile Erciyesspor kulübünün seyehat organizasyonlarını gerçekleştiren Carvis Turizm sahibi Murat Gencer'in olması dikkat çekti. 
Necati - Ayşegül Bildik çiftinin nikah şahitliğini, Kayserili işadamı Rıfat Dayıoğlu ile Antalyalı işadamı Kenan Mahkeli yaptı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!