comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alper Potuk: 'Şampiyonluğun en büyük adayıyız'

18 Eylül 2016, Pazar 15:05
Alper Potuk: 'Şampiyonluğun en büyük adayıyız'

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Alper Potuk, FB TV'de taraftarlara mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldız futbolcularından Alper Potuk, FB TV'de konuk olduğu programda merak edilen soruları yanıtladı. 

"BİZLER DAHA ÇOK ÜZÜLÜYORUZ."
Üst üste alınan kötü sonuçlar hakkında konuşan Alper Potuk, "Zor bir süreçten geçiyoruz. İnanın bizler daha çok üzülüyoruz. Bu zor duruma biz futbolcular getirdik. Bu zor durumdan da bizler çıkaracağız. Önümüzde Kasımpaşa, Gaziantepspor ve Feyenoord maçları var. Bu karşılaşmalara kilitlendik. Sezona iyi başlayamadık. Bunun bazı nedenleri var ama artık bahanemiz kalmadı. En kısa zamanda toparlanacağız. Taraftarlarımız bizden desteklerini esirgelemesinler, bize inansınlar. Fenerbahçe yine şampiyonluğun en büyük adayıdır." diye konuştu. 

"ZORYA'NIN ÇETİN TAKIM OLDUĞUNU GÖRDÜK."

Alper Potuk, Avrupa Ligi'ndeki grupları hakkında ise, "Geçen yıl Molde'yi kimse tanımıyorud ama gruptan lider olarak çıktılar. Zorya'yı da gittik, gördük. Çetin takımlar. Mücadele ediyorlar. Ancak biz bu gruptan çıkacağız. Şampiyonlar Ligi ayarında bir gruba düştük ama önce Feyenoord'u, ardından diğer maçları kazanıp gruptan çıkacağız." şeklinde konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)