comScore

Alper Baycın neden öldü? Alper Baycın kaç yaşında? Alper Baycın kimdir, nereli? Alper Baycın ne iş yapıyordu? (Alper Baycın - Acun Ilıcalı TV8)

27 Haziran 2018, Çarşamba 23:57
Alper Baycın neden öldü? Alper Baycın kaç yaşında? Alper Baycın kimdir, nereli? Alper Baycın ne iş yapıyordu? (Alper Baycın - Acun Ilıcalı TV8)

Alper Baycın öldü. Alper Baycın neden öldü? Alper Baycın'ı kim öldürdü? Alper Baycın nasıl öldü? Alper Baycın'ın ölümünün ardından Alper Baycın'ın neden öldüğü merak edilirken, Alper Baycın hakkında bilgi araştırmak isteyenler için Alper Baycın'a dair hazırladığımız haberde ayrıntılı detaylara ulaşabilirsiniz. Alper Baycın kimdir? Alper Baycın nereli? Alper Baycın kaç yaşında? Alper Baycın ne iş yapıyordu? Alper Baycın nerede çalışıyordu? Alper Baycın'ın ölümüne dair tüm gelişmeler ve Acun Ilıcalı'nın TV8 canlı yayında yaptığı açıklama burada. 

Survivor yarışması ile tüm Türkiye'nin gündemine oturan medya patronu Acun Ilıca'nın acı günü. Ünlü medya patronunun çalışanı Alper Baycın saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Dominik'te bir çete tarafından öldürülen Alper Baycin kimdir? Acun Ilıcan'nın vefat eden Personeli Alper Baycın neden öldürüldü? Detaylar haberimizde.

Alper Baycın'ın ölümü sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde Kuzey Kıbrıs'taki yayını kesmek zorunda kaldı. Bu gelişmenin ardından Alper Baycın'ın neden öldüğü merak edildi. Peki Alper Baycın neden öldü? Alper Baycın öldü! Alper Baycın'ın ölümünün ardından ise Alper Baycın hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. Alper Baycın kimdir? Alper Baycın nereli? Alper Baycın kaç yaşındaydı? Alper Baycın nasıl ve neden öldü? Alper Baycın hakkında merak ettikleriniz Alper Baycın için hazırladığımız haberde. 


Alper Baycın kimdir?


Alper Baycın'ın ölümünün ardından Alper Baycın hakkında bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Alper Baycın 24 yaşında. Alper Baycın neden öldü diye merak edenler için Alper Baycın'ın ölüm sebebi belli oldu. Alper Baycın Las Terrenas'ta gaspçıların saldırısı sonrasında hayatını kaybetti. Alper Baycın daha önce Fenerbahçe TV'de çalşıyordu ve Alper Baycın Fenerbahçe taraftarıydı. Alper Baycın Marma Üniversitesi mezunu. 
ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMASI

''Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın'ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim.''

ACUN ILICALI CANLI YAYINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ:

Çok değerli bir iş arkadaşımızı, kardeşimizi dün akşam haince bir saldırı sonrasında kaybettik. Ekip olarak çok üzgünüz. Gencecik bir rkadaşımız. Projelerimizde yer alan, TV'de geleceği olan bir kardeşimizdi. Çok üzücü bir şekilde saldırıya uğradı ve tüm müdahalelere rağmen Dominik'te hayatını kaybetti. Çok konuşabileceğimiz bir şey yok. Sadece şunu söyleyebilirim: Kadere çok inanan biriyim. Hepimizin ömrünün belirli bir gün sona ereceğini düşünen biriyim. Ancak gencecik bir kardeşimizi ani bir şekilde kaybettiğimiz zaman büyük bir yıkım oluyor. Ekip olarak çok konuşacak durumda değiliz. Kendisi çok değerli ve ekibimize de hizmetler veren bir kardeşimizdi. Buradan bütün ailesine başsağlığı diliyorum. Bizim bütün ekibimizin, Türk Televizyonculuğunun başı sağolsun. 

DÜNYA KUPASI ÖDÜLÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)