comScore

Alper Bahadır kimdir? Alper Bahadır'a ne oldu? Alper Bahadır gözaltına mı alındı?

14 Mayıs 2018, Pazartesi 17:40
Alper Bahadır kimdir? Alper Bahadır'a ne oldu? Alper Bahadır gözaltına mı alındı?

Alper Bahadır'ın twitter'da gün içinde trend topic olmasının ardından Alper Bahadır kimdir? sorusuna yanıt arayanlar Alper Bahadır'ın gözaltına alındığını öğrendi. Alper Bahadır'a dair son dakika gelişmeleri haberimizde. 

FutbolArena - Alper Bahadır kimdir? Alper Bahadır'a ne oldu? Alper Bahadır neden twitter'da TT oldu? Son dakika Alper Bahadır'ın twitter'da trend topic olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. #AlperBahadırYalnızDeğildir hashtagiyle Alper Bahadır'ın twitter'da neden TT olduğunu merak edenler için son dakika Alper Bahadır haberlerini sizler için derledik. 

#AlperBahadırYalnızDeğildir ne oldu?
Alper Bahadır'ın twitter'da Trend Topic olmasının ardından Alper Bahadır'ın kim olduğunu merak edenler internet ortamında Alper Bahadır kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı. Beşiktaş taraftarı ve aynı zamanda kongre üyesi olan Alper Bahadır'ın Akit Gazetesi'nde çıkan haberlerden dolayı gözaltına alındığı öğrenildi. 


Alper Bahadır son dakika haberleri


Bu gelişmelerin ardından sosyal medyada Alper Bahadır'a ne oldu diye merak edenler için Alper Bahadır kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Alper Bahadır, twitter'da trend topic olmasının ardından #AlperBahadırYalnızDeğildir hashtagi altında bir paylaşımda bulundu ve artık bu tweetlerin atılmaması istendiğini, sıkıntının kalmasını belirtti. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"