comScore

Alp Kırşan öldü mü? Alp Kırşan'a ne oldu? (Alp Kırşan kimdir? Alp Kırşan nereli, kaç yaşında?)

28 Haziran 2018, Perşembe 13:48
Alp Kırşan öldü mü? Alp Kırşan'a ne oldu? (Alp Kırşan kimdir? Alp Kırşan nereli, kaç yaşında?)

Alp Kırşan'ın öldüğü yönündeki iddialar sosyal medya ve internet ortamında yayıldı. Bu gelişmenin ardından Alp Kırşan öldü mü? Alp Kırşan'a ne oldu şeklinde arama yapan insanlar ardından neler olduğunu öğrendi. Alp Kırşan'a dair son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

Alp Kırşan öldü mü? Survivor Acunmedya ekibinde çalışan Alp Kırşan'ın öldüğüne yönelik iddialar ortaya atılmaya başlandı. Bu gelişmenin ardından Survivor'da kim öldü diye arama yapanlar Alp Kırşan öldü mü diye arama yapmaya başladı. Peki Alp Kırşan'a ne oldu? Alp Kırşan öldü mü? Alp Kırşan hakkında son dakika gelişmelerini Alp Kırşan için hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Alp Kırşan'a ne oldu? Alp Kırşan öldü mü? (28 Haziran 2018 Alp Kırşan haberleri)


Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümünde Acun Ilıcalı canlı yayında AcunMedya çalışanı Alper Baycın'ın saldırı sonucu Dominik'te hayatını kaybettiğini açıkladı. Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından sosyal medyada bir karışıklık oldu. Bu karışıklıktan dolayı Survivor sevenler Alp Kırşan'ın öldüğünü zannetti. Bu sebeple sosyal medya ve internet ortamında Alp Kırşan öldü mü? Alp Kırşan neden öldü? şeklinde arama yapmaya başladılar. Ancak yaşanan bu karışıklıktan dolayı Alper Baycın'ın ölüm haberini öğrenenler twitter'da başsağlığı mesajı yayınlamaya başladı. 

ACUN ILICALI CANLI YAYINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ:


Çok değerli bir iş arkadaşımızı, kardeşimizi dün akşam haince bir saldırı sonrasında kaybettik. Ekip olarak çok üzgünüz. Gencecik bir rkadaşımız. Projelerimizde yer alan, TV'de geleceği olan bir kardeşimizdi. Çok üzücü bir şekilde saldırıya uğradı ve tüm müdahalelere rağmen Dominik'te hayatını kaybetti. Çok konuşabileceğimiz bir şey yok. Sadece şunu söyleyebilirim: Kadere çok inanan biriyim. Hepimizin ömrünün belirli bir gün sona ereceğini düşünen biriyim. Ancak gencecik bir kardeşimizi ani bir şekilde kaybettiğimiz zaman büyük bir yıkım oluyor. Ekip olarak çok konuşacak durumda değiliz. Kendisi çok değerli ve ekibimize de hizmetler veren bir kardeşimizdi. Buradan bütün ailesine başsağlığı diliyorum. Bizim bütün ekibimizin, Türk Televizyonculuğunun başı sağolsun. 
 

Alp Kırşan kimdir?


Aslen İzmirli olan Alp Kırşan, 3 Kasım 1979 tarihinde dünyaya geldi. Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve Televizyon bölümü mezun olduktan sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde lisansını tamamladı.

ALP KIRŞAN İNSTAGRAM

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.