comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Çalımbay'ın tek düşüncesi Rize maçını kazanmak

13 Ekim 2016, Perşembe 18:33
Çalımbay'ın tek düşüncesi Rize maçını kazanmak

Antalyaspor'un yeni Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ilk maçından galibiyet almak istiyor.

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Antalyaspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay, Çaykur Rizespor maçını kazanmayı kafasına koydu. Çalımbay yaptığı açıklamada, zor bir süreçte takımın başına geçtiğini ve bunun farkında olduğunu belirterek, bu durumun kendilerini korkutmadığını tekrar belirtti.

Telafisi olmayan maçlar oynayacaklarını söyleyen Çalımbay, "Çaykur Rizespor maçını kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Tek hedefimiz kazanmak. Takımıma, taraftarımıza güveniyorum. Yönetimimiz gerçekten mükemmel bir yönetim. Her türlü imkanı sağlıyorlar." diye konuştu.
ÇALIMBAY ZAMAN İSTEDİ

Tecrübeli teknik adam kafasındaki Antalyaspor'u oluşturmasının zaman alacağını vurgulayarak, oyuncularını tanıdıktan sonra her türlü oyun sistemini gerçekleştireceklerini dile getirdi.

"Şu andaki tek düşüncemiz kendi sahamız ve taraftarımız önünde oynayacağımız ilk maçı kazanmak." ifadesini kullanan Çalımbay, şöyle konuştu:

"Ligde kolay maç yok. Çaykur Rizespor maçı da kolay olmayacak. Maçın başından sonuna kadar mücadele etmemiz gerekiyor. Maçı kazanmak istiyorsak, oyundan kopmamamız gerekiyor. Bu maçta bizim için önemli olan taraftar. Taraftarımız stadı doldurursa, onların desteğiyle sahadan başarıyla ayrılacağız."

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.