comScore

Alişan'ın Buse Varol'a evlenme teklifi videosu 'Heyecandan bayılacağım' (Buse Varol kimdir, hangi dizide oynuyor?)

26 Mart 2018, Pazartesi 01:20

Alişan'ın Buse Varol'a evlenme teklifi videosu sosyal medyaya damga vurdu. Alişan Buse Varol aşkı ve Alişan'ın Buse Varol'a olan evlenme teklifinin görüntülerine dair tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Alişan evlendi mi? Alişan Buse Varol evlendiler mi? Ünlü şarkıcı ve aynı zamanda Fenerbahçe taraftarı olan Alişan, Buse Varol ile evlilik yolunda ilk adımını attı. Alişan ve Buse Varol evlendi mi? Alişan'ın dizi setinde Buse Varol'a evlenme teklif ettiği anın videosunu izlemeyenler haberimizin devamında bu görüntülere ulaşabilirler. Ailesini alıp sevgilisini istemeye giden Alişan, nişan yüzüklerinin takılmasından önce Buse'nin ikram ettiği tuzlu kahveyi içti. Alişan ve Buse Varol'un evliliklerine ilk adımlarını atmasıyla ilgili tüm detaylar burada. 


Alişan ve Buse Varol'un videosu (İZLE)


Alişan müstakbel eşi Buse Varol'a nasıl evlenme teklif etti? Ünlü oyuncunun müstakbel eşi Buse Varol aynı zamanda Abdülhamid dizisinde oynuyor ve Alişan son yıllara damga vuran bir evlenme teklifinde bulundu. Alişan müstakbel eşi Buse Varol'u rol aldığı 'Abdülhamid' dizisinin setinde ziyaret etti. Alişan, "Hayatımın en doğru kararını verdiğime eminim. Benimle evlenir misin?" diye sordu, Buse Varol ise heyecanını "Bayılacağım şimdi" sözleriyle ifade etti.


 

Alişan ve Buse Varol nişanlandı


Öte yandan Alişan'ın Buse Varol'la evlilik yolunda ilk adımını atmasının ardından kız istemeye giden Alişan'ın burada tuzlu kahveyi içtiği anı Çağla Şikel instagram hesabından paylaştı. Çağla Şikel, hemen telefonunu alıp yaşananları kaydedip Instagram hikayesinden paylaştı.
 

Buse Varol kimdir?


Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünde tamamlamış ardından uzunca bir süre dershaneler de öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncu bir erkek kardeşe sahiptir. 
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.