comScore

FutbolArena TV

Ali Şafak Öztürk'ten Emre Mor açıklaması

20 Nisan 2017, Perşembe 14:17

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Trabzonspor maçı ile ilgili yaptığı açıklamada, "İki takımda baktığınızda iyi gidiyor, iki takımda Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor kesinlikle. Bu Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç. İki takımda her türlü kazanmaya çalışacak” dedi. 

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, takımının ligin 28. haftasında sahasında oynayacağı Trabzonspor maçının yaptığı hazırlıkları izledi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde yapılan antrenman esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Öztürk, “İki takımda baktığınızda iyi gidiyor, iki takımda Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor kesinlikle. Bu Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç. İki takımda her türlü kazanmaya çalışacak” diye konuştu.

Emre Mor sorusuna genel cevap
Avrupa kupaları hedefleriyle ilgili transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Öztürk, Emre Mor ile ilgili gelen soruya bireysel olarak değil genel anlamda cevap verdi. Ali Şafak Öztürk, “Onunla ilgili ben oyuncu bazında konuşmak istemiyorum ama transfer çalışmalarımız var. Zaten olması gerekiyor. Şu anda sayısını tam belirlemedik ama burada ne olacak hoca ile konuşacağız, hocanın da bir raporu olacak bizim de kendi düşüncelerimiz olacak. Bizim kendi düşüncelerimiz neyse ona göre şekillendireceğiz sayı nedir diye, gerekli pozisyonlar nedir diye. Hocanın da raporu doğrultusunda bizimle konuşarak bu belirlenecek. Burada da sezon sonu konuşmak en doğrusu ama şuanda kesinlikle çalışmalarımız var. beklenti olarak şunu söyleyebilirim ancak, en azından 2 tane üst düzey takıma kademe atlatacak oyuncu lazım olduğunu düşünüyoruz ama bunun doğru zamanının da lig sonu olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

Antalyaspor Videoları