comScore

FutbolArena TV

Ali Şafak Öztürk: 'Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç'

20 Nisan 2017, Perşembe 14:11

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Trabzonspor maçı ile ilgili yaptığı açıklamada, "İki takımda baktığınızda iyi gidiyor, iki takımda Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor kesinlikle. Bu Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç. İki takımda her türlü kazanmaya çalışacak” dedi. 

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, takımının ligin 28. haftasında sahasında oynayacağı Trabzonspor maçının yaptığı hazırlıkları izledi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde yapılan antrenman esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Öztürk, “İki takımda baktığınızda iyi gidiyor, iki takımda Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor kesinlikle. Bu Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç. İki takımda her türlü kazanmaya çalışacak” diye konuştu.

“Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç”
Trabzonspor maçının çok önemli olduğunu söyleyen Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, “İki takımda baktığımız zaman ligde sonralardan formda olan iki önemli takımlardan. Trabzonspor'u çok takdir etmek lazım. Bizde elimizden geleni yaptık ve iki takımda baktığınızda iyi gidiyor, iki takımda Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor kesinlikle. Bu Avrupa mücadelesinde iki takım içinde önemli bir dönemeç. İki takımda her türlü kazanmaya çalışacak. İlk maçta Trabzonspor yönetimi bizi çok iyi ağırlamıştı. Bizde onları çok iyi ağırlayacağız. İnşallah güzel bir sonuç olacaktır, güzel futbol olacaktır. Genel anlamda hedefimiz kesinlikle Avrupa'ya gitmek" şeklinde konuştu. 

Antalyaspor Videoları