comScore

Ali Mert Akyüz kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilisi Ali Mert Akyüz hakkında bilinmeyenler)

12 Mayıs 2018, Cumartesi 14:03
Ali Mert Akyüz kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilisi Ali Mert Akyüz hakkında bilinmeyenler)

Hazal Filiz Küçükköse'nin Ali Mert Akyüz ile Beşiktaş'ta görüntülenmesinin ardından Ali Mert Akyüz'ün mesleği ve yaşı merak edildi. Ali Mert Akyüz kimdir, ne iş yapar? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.

FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse dün akşam Beşiktaş'ta Ali Mert Akyüz ile objektiflere yakalandı. Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilisi Ali Mert Akyüz kimdir? Hazal Filiz Küçükköse ile dudak dudağa yakalanan Ali Mert Akyüz binlerce insan tarafından Google'da aranıyor. Ali Mert Akyüz ne iş yapıyor? Ali Mert Akyüz'in mesleği ne? Ali Mert Akyüz kaç yaşında? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.


Ali Mert Akyüz kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse'nin sevglisi Ali Mert Akyüz)


Geçen ay eşinden boşanan sinema ve dizi oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse, Ali Mert Akyüz ile Beşitkaş'ta objektiflere dudak dudağa yakalandı. Görüntülendiklerini anlayan çift mekanda tanıştıkları 2 çifti masalarına çağırarak kafa karıştırmak istedi. Peki Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilsi Ali Mert Akyüz kimdir? Ali Mert Akyüz ne iş yapıyor?
Ali Mert Akyüz hakkında çok fazla bilgi görünmemekle birlikte Hazal Filiz Küçükköse'nin bir arkadaş ortamında tanıştıkları ve ilerleyen günlerde birliktelikleri artarak sevgili oldukları biliniyor. 
Ali Mert Akyüz'ün İnstagram hesabında ise çok fazla takipçisi olmaması dikkat çekiyor.


 

Ali Mert Akyüz'ün sevgilisi Hazal Filiz Küçükköse kimdir? 


1988 yılında Mersin'de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, liseyi Ankara'da bitirdi. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü'nü 3. sınıfa kadar okuyup bırakanKüçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam ediyor. Ünlü oyuncu özellikle 'Kara Sevda' dizisi ile adından çokça söz ettirmişti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"