comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'un başkanlık planı! "19 yıllık başkan..."

25 Şubat 2017, Cumartesi 09:42
Ali Koç'un başkanlık planı!

Fenerbahçe'de taraftarların başkan olmasını istediği Ali Koç temkinli davranıyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışının uzağında kalan ve UEFA Avrupa Ligi'nden elenen Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan olması için taraftarların ısrarı sürüyor. 24 Ekim'de 2018 yılında yapılacak olan kongrede aday olacağını açıklayan Ali Koç'un ise temkinli davrandığı ifade edildi.
 

Ali Koç, Fenerbahçe'ye başkan adayı olacak mı?


Akşam'ın haberine göre; Ali Koç, şu an temkinli. Çünkü 24 Ekim'deki Konyaspor maçı öncesi adaylık açıklaması yaptı. Bazı Fenerbahçeliler rahatsız oldu. "Maçtan önce neden açıklama yapıyor?" diye eleştiriler geldi.

Kesinlikle kongre çığırtkanlığına karşı. Konuşmuyor, eleştiriden kaçınıyor. Yargıtay kararına kadar sakin kalacak. Krasnodar maçında da Fenerbahçeli taraftarlara eliyle yaptığı "Sakin olun" hareketinde "Sakin olun. 19 yıllık başkan zor durumdayken kongre için ortaya çıkılmaz" diye bir mesaj verdi.
Yasal süreci bekliyor. Yargıtay kararı çıksın, yönetim seçimli olağanüstü genel kurul kararı alsın, somut kongre tarihi belli olsun, belirsizlik ortadan kalktıktan sonra çalışmalara başlayacak ve projelerini anlatacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"