comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Fenerbahçe'ye Barça sistemi

28 Ekim 2016, Cuma 09:59
Ali Koç'tan Fenerbahçe'ye Barça sistemi

Fenerbahçe'de başkanlığa aday olduğunu açıklayan Ali Koç'un Barcelona'nın sistemini incelettiği ifade edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski asbaşkanlarından Ali Koç'un 2018 yılında yapılacak olan kongrede aday olduğunu açıklaması camiada heyecan yarattı. Ali Koç'un projelerine de şimdiden başladığı ve dünya devi Barcelona'nın sistemini incelettiği belirtildi.

FENERBAHÇE'YE BARCELONA MODELİ
Takvim'in haberine göre; Ali Koç'un, Koç şirketler grubu içinde yer alan Beko'nun sponsoru olduğu dünya devi Barcelona'nın yönetim yapısı ve çalışma mekanizması hakkında inceleme çalışması başlattığı Barcelona'daki sistemi Fenerbahçe'ye taşımayı planladığı belirtiliyor. Ali Koç'un ayrıca takım ve yönetim organizasyonunda uzman kişileri de İstanbul'a getirterek kendileriyle görüş alışverişi yaptığı öğrenildi.

Ali Koç'un, Arsenal, Liverpool ve Tottenham kulüplerinde futbol direktörlüğü görevinde bulunan Damien Comolli ile, Premier Lig'in kurucularından olan ve aynı zamanda Arsenal'de başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş olan David Dein'i 1907 Fenerbahçeliler Derneği bünyesinde İstanbul'a getirterek kendisinden bilgi aldığı ifade edildi..

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.