comScore

FutbolArena TV

Ali Koç tercümanın sözlerine ekleme yaptı

13 Haziran 2018, Çarşamba 16:07

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi.

Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları

"Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım."

TRANSFER AÇIKLAMASI

"Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor." 

Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı. 

"TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ"

Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.

Fenerbahçe Videoları