comScore

FutbolArena TV

Ali Koç sakatlıklardan dert yandı! "Acil şekilde düzetlmemiz gerekiyor"

15 Aralık 2019, Pazar 22:21

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Sivasspor karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyetin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Sivasspor 3-1 Fenerbahçe Ali Koç'un maç sonu açıklamaları

"SAÇMA SAPAN PUANLAR KAYBETTİK"

"Sivasspor'u tebrik ediyorum. Bizim zayıf yanlarımızı iyi kullandılar. 7'de 7 yaptılar. Süreklilik arz eden futbol oynuyorlar. Bizim deplasman sıkıntılarımız sürüyor. Kendi sahamızda ve deplasmanda bambaşka bir Fenerbahçe var. 2-2 de olabilirdi, 4-1 de olabilirdi maç. Sorunlarımız var, sıkıntılarımız var. Farkındayız. Gerekli tedbirleri alacağız. Şampiyonluk yarışında bir darbe daha yedik ama kapatılmayacak fark değil.  Saçma sapan 6-7 puan kaybetmeseydik, buradaki 3 puanlık kaybı normal karşılayabilirdik."
"ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

En çok üzüldüğüm konu hasar. Sadık'a çok üzüldük. Durup dururken sakatlandı ve iyi durmuyor. Görünen o ki, uzun süre forma giyemeyecek. Diğer taraftan maçlarda olmayan darbelere bağlı olmayan sakatlıklardan çok çektik. Demek ki bir şeyi yanlış yapıyoruz. Ozan Tufan cezasını kupada çekecek. Garry Rodrigues'in haklı bir kırmızı kartı var. Ozan'ın kendine hakim olması gerekiyordu. 4. hakemle yaşadığı diyalog vardı. Tabi ki tasvip etmiyorum. Şampiyon olacağız. Kaybedilmiş hiçbir şey yok. Sevinecek bir şey varsa, kayıpların erken gelmesi.

"HAKEM İYİYDİ AMA ALGI OPERASYONUNDA SABRIMIZI TAŞIYAN NOKTALAR VAR"

Hakem iyi performans sergiledi. Bir şeye takılacaksam Ozan'a çok faul yapıldı kart verilmedi ama Sivasspor da 4 sarı kart gösterdi. Bu bizimle ilgili yapılan algı operasyonunda yok efendim niye buluşmuşlar diye, orada söyleyeceklerim var. Sabrımızı taşıyan noktalar geldi. Bazı başkan seviyesindeki söylemler. Yeri burası değil. 

"RIZA HOCAYI TEBRİK ETMEYE GİTTİM"

Biz bugün kötü oynadık ve kaybetmeyi hak ettik. Sivasspor kazanmayı hak etti. Onları tebrik ediyorum. Rıza hocayı severim, evet tebrik ettim. İmkanımız olsa maçtan önce giderdim. Maçtan sonra tebrik etmeye gittim.

Fenerbahçe Videoları