comScore

Ali Dürüst, Lucescu'nun 'Beceremezsem giderim' sözleri hakkında konuştu

10 Eylül 2018, Pazartesi 19:50
Ali Dürüst, Lucescu'nun 'Beceremezsem giderim' sözleri hakkında konuştu

TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, İsveç maçı öncesi konuştu. 

FutbolArena - UEFA Uluslar Ligi'nde İsveç - Türkiye maçı öncesi TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, DHA'ya konuştu. DHA mikrofonlarından Cem Yılmaz'a konuşan Ali Dürüst, 4 sene önceki yabancı kuralının futbolun değerini arttırdığını söyledi. 

"ARADA PUAN DA ALMAK LAZIM"
Lucescu sonuca bağlı bir çalışma içinde değil. Hocamız yeni oyuncularla sistem oturtmaya çalışıp, önümüzdeki senelerin milli takımını oluşturmak. Ancak tabi futbol sonuç oyunu, puan da almak lazım. 

"EN İYİLERDEN BİR KADRO KURMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Kendi takımlarında oynayan oyuncularla bu kadro yapılıyor. Şu anda da en iyiler, en formda ve kendi takımlarında en fazla yer bulanları seçmek için özen gösteriyoruz. Sakat ve cezalılarımız da var. Genç ve ümit veren, bizi önümüzdeki yıllara taşıyacak kadroyla maçlara çıkacağız. 


Yabancı sınırı düşecek mi? (Ali Dürüst'ün yabancı sınırı açıklamaları)


Ali Dürüst yaptığı açıklamada, "4 sene önce bu kararı hep birlikte aldığımız zaman böyle bir uygulama yaptık. 4 sene bitiyor. Bundan sonraki sürecin ne olacağını değerlendireceğiz. Esas olan Türk futbolu için faydalı karar vermek. Geçtiğimiz 4 senede futbolun değerinin arttığını görüyoruz." dedi. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!