comScore

FutbolArena TV

Ali Çetin: "Nihat Özdemir'in olduğu yerde yanlış olmaz"

09 Ocak 2020, Perşembe 15:36

Denizlispor yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kentteki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizlisporlu yöneticiler ve basın mensupları katıldı. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, gazeteciliğin zor ve kutsal bir meslek olduğunu belirterek basın mensuplarının gününü kutladı.

"MİNİMUM 2 İSMİ KADROMUZA KATACAĞIZ"

Denizlispor'un başarısı için yoğun bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan Çetin, "Denizlispor emin ellerde. Takım için gece gündüz koşturuyoruz. Ara dönemde transfer çok zor. 6 futbolcuyla görüşüyoruz. 2 ya da 3'ünü sonuçlandıracağız. Bütçemize göre hesap yapmamız lazım. İmza atmadan lanse edemiyoruz. Minimum 2 ismi kadromuza katacağız. Transferleri ilk maçımıza yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Antalya'da TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüşme gerçekleştirdiğini ifade eden Çetin, "Özdemir, bu işin duayenlerinden birisidir. Sorunların çoğunu biliyor. VAR sistemiyle ve hataların mininum seviyeye indirilmesiyle ilgili görüşmeler yaptık. Türk futbolunun daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Kendisini yıllardır tanırım. Özdemir'in olduğu yerde yanlış bir şey olmaz. Onun olduğu dönemde asla bir usulsüzlük olacağını düşünmüyorum. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile buluşmuş olabilir. Bir insan bir insanla oturabilir. Bu iddialar bence doğru değil" dedi.

Denizlispor Videoları