comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a Samuel Eto'o yanıtı

08 Ocak 2017, Pazar 23:40
Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a Samuel Eto'o yanıtı

Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, devre arası kampında Beşiktaş ile düzenlediği hazırlık maçından 4-2 galip ayrıldı.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Ali Şafak Öztürk, yeni tesislerin açılış konuşmasında Samuel Eto'o'yu satmayacağını açıklamasında Beşiktaş'a yönelik bir art niyet olmadığını söyledi. Öztürk, bu konuşmayı yaparken Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve teknik adam Şenol Güneş izleyenler arasındaydı.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Fikret Orman'ın kendisine yönelik yaptığı açıklamalar hakkında ise 'Adamlığımızı kamuoyu değerlendirir." yanıtını verdi.

Ali Şafak Öztürk'ün maç sonu konuşması:

"Samuel Eto'o ile ilgilenen 3 ciddi kulüp vardı. Dünkü açıklamamız bir kulübe yönelik değil. Eto'o için teklifler Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'dan geldi. En iyi teklif de Başakşehir'den geldi. Bizim Beşiktaş'a bir art niyetimiz olsa, en iyi teklifi veren Başakşehir'e satardık Eto'o'yu... Kimseye satmıyoruz. Beşiktaş Başkanı sanırım bazı açıklamalar yapmış. Yemin ederim ben çoğunu dinlemedim bile. Bizim adamlığımızı kamuoyu değerlendirecektir. Bizim bir artniyetimiz yok. Yok Fenerbahçeli'dir, şudur, budur... Bazı açıklamalar Beşiktaş başkanı tarafından yapılmış. Bizim işimiz gücümüz yok, "Televizyonda Fikret Orman ve Şenol Güneş'i zoom edin" mi diyeceğiz. Kerim Frei isteseydi transferin biteceği kesinlikle doğru değil. Biz kimsenin gönlünü kırmak istemedik ama iş farklı bir boyut aldı. Beşiktaş'a asla bir saygısızlığımız olamaz."

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)