comScore

Aleyna Tilki havaalanını birbirine kattı

24 Temmuz 2017, Pazartesi 00:42
Aleyna Tilki havaalanını birbirine kattı

Yaptığı her hareketle olay olan ve gündemde uzun süre kalan Aleyna Tilki bu kez havaalanını birbirine kattı. 

FutbolArena - 16 yaşındaki genç şarkıcı ve popçu Aleyna Tilki havaalanını birbirine kattı! Sıra dışı tavırları ve hareketleriyle kısa sürede magazin dünyasında büyük ün kazanan Aleyna Tilki'nin havaalanındaki görüntüleri yine çok konuşuldu. Yaşantısı boyunca yaptığı her hareketle olay olan genç şarkıcı, son olarak Şubat ayında reşit olmamasına rağmen arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de 18 yaşından küçüklere yasak olan yerde nargile içerken görüntülenmişti. 

16 yaşındaki genç popçu ve şarkıcı Aleyna, gittiği havaalanında bavulların geçtiği yere oturarak hareket etmeye başladı. Kameralara verdiği görüntüde "Ben gidiyorum." diye seslenen Aleyna Tilki, güvenlik görevlileri ve yolcular tarafından da şaşkın gözlerle takip edildi. 


Aleyna Tlki'nin yaşadığı olaylar


Hatırlanacağı üzere 18 yaşından küçük olduğu halde içkili mekanlarda sahneye çıkan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, tütün kanununu delmişti. Habertürk'ün haberine göre; Şubat ayında arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de, 18 yaşından küçüklere yasak olan nargile içti. Tilki'nin fotoğraflarının sosyal medyada yayılması üzerine sigarayla mücadele eden Prof. Dr. Orhan Kural, "Aleyna Tilki, gençlere kötü örnek oluyor" diyerek, genç şarkıcıya dava açacağını söyledi.
 

Aleyna Tilki kimdir?


2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.