comScore

Benfica Benfica

Çağlar Söyüncü'den flaş açıklamalar! Altınordu ve Beşiktaş...

03 Şubat 2017, Cuma 18:51
Çağlar Söyüncü'den flaş açıklamalar! Altınordu ve Beşiktaş...

Almanya Bundesliga takımlarından Freiburg'da forma giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü, kariyeri dışında Altınordu hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Altınordu'dan Bundesliga takımlarından Freiburg'a transfer olarak Türk futbolunun ve aynı zamanda Milli takımın büyük beklentileri içerisinde olduğu Çağlar Söyüncü, beIN Sports'a konuşarak önemli açıklamalar yaptı. 

"HİÇBİR PROBLEMİMİZ YOK."
"Şu an için iyi gidiyoruz. İkinci yarıya iyi başladık. İlk yarıda da iyi takımdık. Hiçbir problemimiz yok. Uzun vadeli planlar yapmadan maç maç bakıyoruz. Şu anda M'Gladbach maçımız var ve o karşılaşmaya odaklandık."

"ALTINORDU'NUN BENDE YERİ HER ZAMAN AYRI"

"Altınordu'daki hocalarımı, takım arkadaşlarımı ve benden bir şey bekleyen insanların güvenini boşa çıkarmadığım için mutluyum. Bizim bugünlere gelmemizde hepsi büyük rol oynadı. Altınordu'nun benim her zaman ayrı bir yeri olacak. Fırsatım oldukça takip ediyorum maçlarını. "
 

Çağlar Söyüncü'nün Beşiktaş'a transferi de gündeme gelmişti

 

Hatırlanacağı üzere Freiburg'a gitmeden önce Beşiktaş'ın da gündeminde yer alan Çağlar şunları söylemişti:

"Beşiktaş'ın teklifini Başkanımız Seyit Mehmet Özkan benimle paylaştı ancak burada 'Bir sezon A Takım forması giymek' gibi değişmez bir kuralımız var. Kulübü bu haklı kurallarla yöneten başkanımızın kararına saygı duyuyorum. Yetişen her genç, kulübe olan borcunu ödemeden giderse güçlü Altınordu markası gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdüremez."

Çağlar Söyüncü, rol modelinin Barcelona ve İspanya'nın unutulmaz kaptanı Puyol olduğunu bildirirken, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Lugano'nun da hırsını ve fırsatçılığını beğendiğini kaydetti


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)