comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'dan Kaya Çilingiroğlu'na Vagner Love göndermesi

28 Şubat 2017, Salı 12:11
Alanyaspor'dan Kaya Çilingiroğlu'na Vagner Love göndermesi

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nu eleştirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor'da kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nu eleştirdi. Kaya Çilingiroğlu'nun Vagner Love'ı tanımamasını eleştiren Çavuşoğlu, "Futbolu bilmiyorlar, torpille yorumculuk yapıyorlar." dedi.

"VAGNER LOVE'I TANIMIYOR"
Kanal V ekranlarında yayınlanan Kale Arkası programına telefonla bağlanan Hasan Çavuşoğlu, "Türkiye'de Vagner Love'ın nasıl bir oyuncu olduğundan Alanyaspor'da neler yaptığından yorumcuların haberi yok. Geçen TRT'de Kaya Çilingiroğlu, "Alanyaspor'un ilerideki oyuncusu baya iyiye benziyor" diyor. Kaya Çilingiroğlu yorumculuk yapıyor ama Vagner Love'ı tanımıyor. Bıraksınlar bu işleri. Futbolu bilmiyorlar, torpille yorumculuk yapıyorlar." ifadelerini kullandı.

"BONSERVİS BEDELİ 5 MİLYON EURO"

Devre arasında Vagner Love için Çin'den transfer teklifi geldiğini söyleyen Hasan Çavuşoğlu, "Vagner Love'a Çin'den devre arasında teklif geldi. Fakat 2 yıllık sözleşmesi var bizimle. Alanya'yı da çok benimsedi. Gitmek istediğine yönelik bize hiçbir şey söylemedi. Bonservisi 5 milyon Euro. Alanya'ya çok alıştı ve takımı benimsedi. Sezon sonuna kadar satmayı düşünmüyoruz. Ligde kalmayı hedefliyoruz." dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)