comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Safet Susic işi sıkı tutuyor

01 Şubat 2017, Çarşamba 19:21
Alanyaspor'da Safet Susic işi sıkı tutuyor

Alanyaspor, Gençlerbirliği maçına kadar sıkı bir kamp dönemi geçirecek.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de son 5 maçta 1 puanda kalarak ateş hattına gerileyen Aytemiz Alanyaspor, Gençlerbirliği maçına kadar sıkı bir kamp dönemi geçirecek.
 

Alanyaspor kimleri transfer etti?


Ara transfer döneminde Michel Landel, Glynor Plet, Emre Nefiz, Cenk Ahmet Alkılıç, Georgios Tzavellas, Darko Lazic ve Junior Fernandes'le sözleşme imzalayan Aytemiz Alanyaspor, 2. devrenin ilk maçında sahasında düşme potasındaki rakibi Çaykur Rizespor'a mağlup olunca yönetim Hüseyin Kalpar ve teknik ekibinin görevine son vermiş, takımın başına Safet Susic'i getirmişti. 

SUSIC SIKI TUTUYOR
Susic imza attığı gün antrenmanda futbolcularıyla tanışmış, dün son imzaların atılmasıyla da takımıyla uzun bir toplantı yaparak antrenmana başlamıştı.

Bugün programa çift idman koyan Boşnak Hoca, sabah antrenmanının saatini de Hüseyin Kalpar'a nazaran erkene alarak 09.30 yaptı. Aytemiz Alanyaspor yönetimi de çıkış maçı olarak gördükleri Gençlerbirliği sınavı öncesi basın mensuplarının teknik heyetle röportaj isteklerini geri çevirdi. Tamamen kampa odaklanılmasını hedefleyen ve işi sıkı tutan yönetim ve teknik ekip, Gençlerbirliği'ni yenip derin bir nefes almak istiyor.

Haber: Alpaslan Edizer / Alanya

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)