comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'da Şota Arveladze sesleri

25 Ocak 2017, Çarşamba 15:39
Alanyaspor'da Şota Arveladze sesleri

Aytemiz Alanyaspor'un yeni hocasına bu akşam saatlerinde imza attırması bekleniyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de zor günler geçiren güney temsilcilerinden Aytemiz Alanyaspor 16 Ocak'ta Hüseyin Kalpar'ın istifa etmesiyle hocasız kalmış ve takımı U-21 Teknik Direktörü Mustafa Camunak çalıştırmıştı. 

Hüseyin Kalpar'ın ayrılmasıyla hemen hoca arayışlarına başlayan turuncu -yeşilliler Ertuğrul Sağlam ile anlaşıldığını resmi hesabından duyurmuş fakat bir sonraki gün imza aşamasında bu transferden vazgeçilmişti.
 

Alanyaspor'da yeni hoca Şota mı?


Beşiktaş maçına hafta boyunca takımı çalıştıran U-21 hocası Mustafa Camunak'la çıkan Aytemiz Alanyaspor farklı bir mağlubiyet almıştı.
Birçok isimle görüşen güney ekibinin Şota isminde karar kıldığı ve Gürcü hocaya imza attıracağı Antalya kulislerinde güçlü şekilde konuşuluyor. İmzanın ise bu akşam saatlerinde atılması bekleniyor.
 

Şota Arveladze kimdir?


Teknik direktörülük kariyerine AZ Alkmaar'da antrenör olarak başlayan Şota Arveladze, Süper Lig'de Kayserispor, Kasımpaşa ve Trabzonspor'u çalıştırdı. Son olarak bir süredir İsrail Ligi'nde Maccabi Tel Aviv'i çalıştıran Gürcü hoca, oradaki görevinden de ayrıldı.

Haber: Alpaslan Edizer - Alanya 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)