comScore
1 / 6

Ozan Tufan'dan transfer sonrası Comolli ve Ali Koç itirafları

 

FutbolArena - Fenerbahçe’den Aytemiz Alanyaspor’a kiralanan Ozan Tufan, transferin ardından beIN Sports’a sarı lacivertli takımda kadro dışı kalmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

 

2 / 6
"KİMSEYE SAYGISIZLIĞIM OLMADI"

Ersun hocaya hayırlı olsun. Ben de aralarında olmak isterdim. Bugüne kadar bir tek yanlışım olmadı. Bir tek kusurum olmadı. Kimseye saygısızlığım olmadı. A takıma geri dönmeyi beklerdim.
3 / 6
"FENERBAHÇE’DE SÖZLEŞMEMİ UZATABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM"

Fenerbahçe’de 2020’ye kadar sözleşmem devam ediyor. Burada iyi performans sergileyerek tekrar sözleşme uzatabileceğimi düşünüyorum. Burada sağlam adımlar atıp Fenerbahçe’ye geri dönerek tekrar kadroya katılmayı düşünüyorum.
4 / 6
"COMOLLİ İLE 2-3 DEFA GÖRÜŞTÜM AMA SONUÇ ALAMADIM"

Kadro dışı kalmamla ilgili büyüklerimiz varken benim yorum yapmam doğru olmaz. Comolli ile 2-3 kez yemek yedim. Hiçbir sonuç alamadım
5 / 6

Hep bir umutla gittim ama sonuç alamadım. Takım arkadaşlarım Fenerbahçe’yi çok sevdiğimi biliyor. Volkan abiye sorabilirler. Kötü bir şey yapmadım. Hiçbir şey yapmadım. Belki büyüklerimize göre hoşlarına gitmeyecek ters bir hareket oldu.
6 / 6
Belki idman programlarında performansımı beğenmediler. Bana şans tanınmadı. Benim içim rahat. Yanlış yapmadım. Ali Başkan ile konuştuğumda bana güzel şeyler söyledi ama böylesi hayırlısıymış.