comScore
1 / 7

Emre Akbaba transferinde son dakika! Başkan resmen açıkladı

FutbolArena Özel - Emre Akbaba transferinde son dakika! FutbolArena olarak Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile konuştuk. Çavuşoğlu transferle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

2 / 7
FutbolArena olarak Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bir röportaj gerçekleştirdik ve Emre Akbaba transferini sorduk.
3 / 7
Galatasaray ile adı anılan Emre Akbaba’nın transferi hakkında konuşan Hasan Çavuşoğlu, "Emre Akbaba’yı isteyen kulüpler çok ama maalesef paraları yok." dedi.
4 / 7
"Takası da düşünmüyoruz. Büyük takımlardaki oyuncuların maliyetleri yüksek. Biz Emre’nin her zaman önünü açmak istiyoruz. Avrupa’da da oynayabilecek kapasitede. Büyük takımlarda oynamasını isteriz."
5 / 7
Takımın iyi bir kamp dönemi geçirdiğini belirten Hasan Çavuşoğlu, transferle ilgili son gelişmelerden de bahsetti. İşte Hasan Çavuşoğlu’nun FutbolArena’ya özel açıklamaları:
6 / 7
"Erzurum’da kamptayız. Burası kamp açısından gerçekten cazibe merkezi oldu. Sahaları artırmışlar ve güzel bir çalışma ortamı var. Takımların çoğu burada.
7 / 7
"Transferi hemen hemen bitirdik. Son olarak Bobo’yu aldık. Ayrıca Emre Güral’ı da kadromuza kattık. Sağ bek ve orta sahaya da daha önce takviye yaptık. Son günlerde ne olur bilemiyorum ama şu anda ihtiyaçlarımızı karşıladık."