comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor taraftarlarından Hüseyin Kalpar'a 'Nankör' tepkisi

15 Ocak 2017, Pazar 00:25
Alanyaspor taraftarlarından Hüseyin Kalpar'a 'Nankör' tepkisi

Hüseyin Kalpar Alanyaspor'dan istifa edecek mi? Yayıncı kuruluşa verdiği röportajda taraftara 'Nankör' diyen Kalpar'a taraftarlardan büyük tepki geldi.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'un ligin ikinci yarısının ilk maçında kendi sahasında düşme potasındaki rakibi Çaykur Rizespor'a 3-2 yenilmesi taraftarlar ile Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ı karşı karşıya getirdi. 
 

Hüseyin Kalpar Alanyaspor'dan istifa edecek mi?


Ligin başından bu yana savunmadaki hatalara bir türlü çözüm bulamayan ve 17 maçta 34 gol yiyen güney ekibine devre arası da ilaç olmadı. Lige verilen aranın ardından çıktığı ilk maçta sahasında 3 gol yiyen Aytemiz Alanyaspor'da taraftarlar 3. golden sonra yüksek sesle 'Kalpar İstifa' tezhüratları yaptılar.

Yayıncı kuruluşa verdiği röportajda taraftara 'Nankör' diyen Kalpar'a taraftarlardan büyük tepki geldi. Taraftar gruplarından Alanyasporlular ve Kale Arkası Yörükler grupları, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda Hüseyin Kalpar'ı hedef aldılar. 
YENİ HOCA İSİMLERİ DOLAŞMAYA BAŞLADI

Alanyasporlular Grubu yönetime ithafen: "Ya biz, ya Kalpar. Karar sizin..." derken Kale Arkası Yörükler Grubu ise " Kravatlılar gider, atkılılar kalır. Alanyaspor'un sahibi taraftarıdır. Hüseyin Kalpar biz Alanyalıyı. Kelimelerine dikkat et." dedi. 

Yönetimin ne yönde karar alacağı bilinmezken, kulislerde yeni hoca isimlerinin dolaşmaya başladığı da gelen haberler arasında.

Alpaslan Edizer - Alanya


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)