comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Carlos Garcia ve Nuru Suley ile yollarını ayırdı

02 Şubat 2017, Perşembe 16:18
Alanyaspor, Carlos Garcia ve Nuru Suley ile yollarını ayırdı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor 2 yabancısı ile daha yolları ayırdı.

 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de topladığı 18 puanla 15. sırada yer alan Aytemiz Alanyaspor kadrosunda bulunan 2 yabancı oyuncusu ile yollarını ayırdı.


Aytemiz Alanyaspor hangi oyuncularla yollarını ayırdı?


Transfer döneminin son gününde kadrosunu iki yabancı ile güçlendiren Aytemiz Alanyaspor, kural gereği mevcut 16 yabancıdan 2 tanesi ile yollarını ayırmak durumundaydı. Güney ekibi bu tercihini stoperlerden yana kullanarak 10 maç oynayan İspanyol Carlos Garcia ve 8 maçı olan Nuru Suley ile yollarını ayırdı.

BÖLGEYE 2 TRANSFER 4 YOLCU
Geçtiğimiz dönem ligin en çok gol yiyen ekibi olan Aytemiz Alanyaspor'da araya girilince stoperler Sezer Özmen ve Abdoulaye Ba ile yollar ayrılmıştı. Nuru Suley ve Garcia ile gönderilen toplam stoper sayısı 4'e yükselirken PAOK kulübünden Georgios Tzavellas ve Anzhi'den Darko Lazic ile bölge takviye edildi.
 

Alanyaspor kimleri transfer etti?


Ara transfer döneminde Michel Landel, Glynor Plet, Emre Nefiz, Cenk Ahmet Alkılıç, Georgios Tzavellas, Darko Lazic ve Junior Fernandes'le sözleşme imzalayan Aytemiz Alanyaspor, 2. devrenin ilk maçında sahasında düşme potasındaki rakibi Çaykur Rizespor'a mağlup olunca yönetim Hüseyin Kalpar ve teknik ekibinin görevine son vermiş, takımın başına Safet Susic'i getirmişti. 

Haber: Alpaslan Edizer / Alanya

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)