comScore

Çağla Şikel'den Alişan'a şok cevap! Muhabir dondu kaldı

07 Şubat 2017, Salı 17:54
Çağla Şikel'den Alişan'a şok cevap! Muhabir dondu kaldı

Uzun yıllar birlikte program yapan Çağla Şikel ile Alişan arasında bir ilişki olup olmadığına dair gelen soruların ardından Çağla Şikel'den partneri Alişan'a son derece şaşırtıcı bir cevap geldi. 

FutbolArena - Uzun yıllar şarkıcı Alişan ile program yapan ve son olarak 360 TV'de Her Şey Dahil programında kameraların karşısına çıkan Çağla Şikel ile Alişan arasında bir ilişki olup olmayacağı soruları sürekli olarak iki ünlüye defalarca iletildi.

Son olarak koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Alişan'a yeniden bu soru yöneltilince Alişan'ın verdiği cevap kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Alişan, Çağla Şikel hakkında "Ben onu kadın olarak görmüyorum." diye konuşunca aynu soru magazin muhabirleri tarafından bu kez Çağla Şikel'e yöneltildi. 


Çağla Şikel Alişan programı hangi kanalda?


Ekranın sevilen yüzleri Çağla Şikel ile Alişan uzun süredir Show TV'de yaptıkları programın ardından Alişan'ın askere gitmesi sonrası ara vermişlerdi. Alişan'ın askerden dönüşünün ardından 360 TV'de Her Şey Dahil programında yeniden ekranlara dönen ikili son günlerde verdikleri röportajlarla kamuoyunda gündem oluşturmaya devam ediyor. 
 

Çağla Şikel'in Alişan'a "Onu erkek olarak görmüyorum


Alişan'ın, Çağla Şikel'i "Kadın olarak görmüyorum." sözlerinin ardından aynı soru Çağla Şikel'e yöneltildi. Çağla Şikel, "Ben de onu erkek olarak görmüyorum. Onun anlatmaya çalıştığı şey bu. Alişan sanrıım bu sert bir cümle ile anlatmaya çalıştı. Çünkü ikiniz de bekarsınız niye aranızda bir şey olmuyor sorusuna Alişan da işte biz asker arkadaşız, kardeşiz tarzında sert bir cümleyle anlatmaya çalışmış. Ben de onu erkek olarak görmüyorum o zaman. Kendisi bana "Öyle deme yanlış anlaşılır." demesine rağmen ben de onun gibi sert bir cümleyle yanıt vereyim. Umarım artık bu soruyu sormazsınız. Biz çok iyi dostuz ve inşalalh dostluğumuza zarar gelmez." diye yanıt verdi. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!