comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Akyazı Stadı ne zaman açılacak?

23 Eylül 2016, Cuma 10:47
Akyazı Stadı ne zaman açılacak?

Trabzonsporlu taraftarların heyecanla beklediği Akyazı Stadı için Gökhan Saral'dan açıklama geldi.

FutbolArena - Trabzonspor'da camianın heyecanla beklediği Akyazı Stadı'nın açılış tarihlye ilgili yönetici Gökhan Saral'dan açıklama geldi. Gökhan Saral, stadın 7. hafta maçına yetişememesi durumunda gecikmenin Ekim ayının sonlarından daha fazla ileri gitmeyeceğini belirtti.

"EKİM SONLARINDAN ÖTEYE SARKMAZ"
Fanatik'e konuşan Gökhan Saral, "Şu an için çok yoğun bir çalışma var. Ancak illa 7. hafta diye olmazsa olmazımız yok. Çünkü stada girdiğimizle halen ciddi çalışmaların olmasını istemiyoruz. Eğer biraz sarkması gereken çalışmalar olacak gibiyse ötelemekten çekinmeyeceğiz. Yani Ekim ayının sonlarından öteye sarkmaz" dedi.

Statta çıkan sorunlarla ilgili konuşan Saral, "Müteahhit firmayla ilgili sorunlar oldu. Bu noktada bir hayli vakit kaybettik. Ancak TOKİ ile yaptığımız çalışmalar bizim kaybettiğimiz zamanın bir kısmını geri almamıza yardım etti. Bu noktada TOKİ Başkanı Ergün Turan'a emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten de ancak bu kadar ilgili olunabilir. Sayın Ergün Turan'ın yanı sıra, kentimizin değerli insanları Süleyman Soylu ve Berat Albayrak'ın tüm yoğunluklarına rağmen ilgisini de unutmamak lazım. Yani kent tamamen en büyük markasının yeni stadı için seferber oldu" ifadelerini kullandı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.