comScore

AKP belediye başkan adayları 2019 - AKP Ankara adayı kim? AKP İstanbul adayı belli oldu mu? (AK Parti belediye başkan adayları 2019)

18 Kasım 2018, Pazar 13:37
AKP belediye başkan adayları 2019 - AKP Ankara adayı kim? AKP İstanbul adayı belli oldu mu? (AK Parti belediye başkan adayları 2019)

2019 AKP belediye başkan adayları. 2019 AKP yerel belediye başkanı adayları. Kesinleşen AKP belediye başkanı adayları haberimizde.

AKP belediye başkan adayları 2019 - AKP Ankara adayı kim? AKP İstanbul adayı belli oldu mu? AK Parti belediye başkan adayları 2019. Kesinleşen AKP belediye başkanı adayları açıklandı mı? 2019 yerel seçimde AKP tarafından gösterilecek belediye başkanı adayları belli oldu mu?. Bazı il ve ilçelerde aday gösterilecek isimler netleşti mi? AKP 2019 yerel seçimde kullanılacak belediye başkanı adayları haberimizde.


AKP Ankara adayı kim? AKP İstanbul adayı belli oldu mu? (AK Parti belediye başkan adayları 2019)

 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yönetimnde 2019 yerel seçiminde aday gösterilecek belediye başkanı adayları belli oldu mu?. AKP 2019 yerel seçimde gösterilecek belediye başkanı adayları internet ortamında büyük merak konusu olmuştu. AKP'nin Ankara, İstanbul gibi büyük illerde göstereceği belediye başkanı adayları netleşti mi?

RESMİ AÇIKLAMA KISA SÜRE İÇERİSİNDE

AKP tarafından yapılan açıklamada 2019 yerel seçimde belediyelerde gösterilecek belediye başkanı adaylarının büyük oranda netleştiği ve kısa süre içerisinde resmi açıklamaların yapılacağı aktardıldı.


MHP - AKP YEREL SEÇİMDE İTTİFAK YAPACAK MI? İTTİFAK NEDİR?


Bir ittifak halklar, gruplar ya da egemen devletler arasında ortak faydayı sağlayacak karşılıklı çıkarlara dayalı kurulmuş ilişkilerdir. Bu ilişkiler gizli ya da ilan edilmiş haliyle yürütülebilir. İttifak üyelerinin her biri müttefik adını alır. Askeri ittifak, Ticari ittifak ve Siyasi ittifakları da barındıran farklı türlerde ittifaklar kurmak mümkündür. İttifak kelimesi savaş ve askeri mücadele konularında terimsel kullanıldığı zaman Müttefik Kuvvetler'i aynı zamanda bu kuvvetlerin birliklerini ifade eder, özellikle 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı anlatımlarında bu terimsel anlam kullanılır.

Milletvekili Seçimlerinde ittifak grupları arasında; iktidar kanadında “Cumhur İttifakı (AKP-MHP)”, muhalefet kanadında ise “Millet İttifakı (CHP-İYİ Parti-Saadet Partisi, Demokrat Parti” yer almıştı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.