comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisar'dan Trabzonspor'a Rodallega transferi cevabı

08 Ocak 2017, Pazar 11:46
Akhisar'dan Trabzonspor'a Rodallega transferi cevabı

Trabzonspor'un ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği golcü futbolcu Rodallega'nın durumu hakkında Akhisar Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'tan cevap geldi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği ve bizzat doğrulanan Rodallega transferiyle ilgili Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas konuştu.


Trabzonspor'un Rodallega transferi


Antrenman sonrası basun mensuplarının sorularını yanıtlayan Akhisar Belediye Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ara transfer döneminde birçok kulüple anılan Kolombiyalı futbolcu Hugo Rodallega'nın takımdan ayrılmasını istemediğini söyledi.

Ege temsilcisinin Antalya'da devam eden kampında AA muhabirine açıklamada bulunan Kafkas, Rodallega'ya hem yurt içi hem de yurt dışından çok teklif geldiğini belirtti.
Oyuncunun ayrılmasına sıcak bakmadığını ifade eden deneyimli teknik direktör, "Rodallega'ya çok fazla teklif var. Hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler geliyor. Teknik anlamda Rodallega'nın kulüpten ayrılmasını istemem. Çok iyi bir ilişkimiz var. Ayrılmasını istemeyiz ama bu benim tek başıma alacağım bir karar değil. Kulüp başkanımızın, yönetimin ve Rodallega'nın düşünceleri bu konuda çok önemli." diye konuştu.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)