comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Soner Aydoğdu'dan Galatasaray maçı penaltı açıklaması! Sert tepki...

11 Mayıs 2018, Cuma 21:41
Soner Aydoğdu'dan Galatasaray maçı penaltı açıklaması! Sert tepki...

Akhisarsporlu Soner Aydoğdu, Galatasaray maçında kaçırdığı penaltı sonrasında hakkında söylenenlere tepki gösterdi. 

FutbolArena - Akhisarsporlu futbolcu Soner Aydoğdu, Süper Lig 32. haftasında Galatasaray maçında kaçırdığı penaltı sonrasında hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi. Akhisarspor - Fenerbahçe kupa finalinin ardından A Spor'a konuşan Soner Aydoğdu, hakkında söylenenlere sert tepki gösterdi. 


Akhisarspor - Galatasaray maçı Soner'in penaltı kaçırması


Akhisarsporlu futbolcu Soner, Fenerbahçe ile oynanan kupa finalinin ardından Galatasaray maçında kaçırdığı penaltı sonrasında, "Seleznyov varken neden Soner attı?" sözlerine tepki gösterdi. 

"BEN BU ZAMAN KADAR ŞEREFİMLE, NAMUSUMLA FUTBOL CAMİASINDA OLDUM"
Galatasaray maçında bir penaltı kaçırdım. Bu zamana kadar kimseye saygısızlık yapmadım. Bazı yorumcu hoca ve ağabeylerimiz bir şeyleri ima etti. Bir oyuncu bilerek penaltı kaçırmak ister mi? Ben gol atacağım ki ön plana çıkayım. Ben bu zamana kadar namusumla, şerefimle futbol camiasının içinde oldum. İnşallah bundan sonra da öyle devam edeceğim. 

"BU TAKIMIN PENALTICISI BENİM"

Takımın penaltıcısı benim. Nereden uyduruluyor bilmiyorum ama Selezynov varken neden Soner kullanıyor diyorlar. Ben varken sahada penaltıcı benim. Ben olmadığım zaman Seleznyov atar. Benim bugüne kadar 4 penaltı golüm var. Öyle bir algı yarattılar ki, çok üzüldüm. Ben namusumla ve şerefimle yaşadım bu zaman kadar. Hiç böyle şeylere kaçırmadım hayatım boyunca. 

Son dakika Akhisarspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!