comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Seleznyov: 'Fenerbahçe'yi yenince Osmanlı İmparatorluğu...'

21 Mayıs 2018, Pazartesi 18:50
Seleznyov: 'Fenerbahçe'yi yenince Osmanlı İmparatorluğu...'

Akhisarspor'un golcü futbolcusu Seleznyov, Fenerbahçe ile oynanan kupa finali öncesi ve sonrasında yaşananları Ukrayna basınına anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Akhisarspor'un Ukraynalı futbolcusu Seleznyov, Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe karşısında elde ettikleri zaferin ardından Ukrayna basınına açıklamalarda bulundu. 

Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'ye karşı cezası nedeniyle forma giyemeyen Seleznyov, "Kupa finalinde oynayamadım. Cezalıydım. Çünkü kimse bana 3 sarı kartımın olduğunu haber vermedi. Ancak takım arkadaşlarım çok iyi bir iş çıkardı ve bütün bir sezonun emeğinde güzel bir zafer kazandık." dedi. 
Öte yandan Seleznyov, Türkiye Kupası'nın kazanılmasının ardından Akhisar'da inanılmaz bir kutlama olduğunu söyledi. Ukraynalı futbolcu, "Ben İzmir'de oturuyorum. Akhisar'da öylesine bir kutlama yapıldı ki, inanamazsınız. İnsanlar 3 gün boyunca neredeyse uyumadı. Bir an Osmanlı İmparatorlu yeniden kuruldu zannettim." diye konuştu. 


Seleznyov kaç gol attı?


Seleznyov bu sezon Süper Lig'de 30 maçta 7 gol attı, 1 asist yaptı. Ukraynalı futbolcu Türkiye Kupası'nda ise 7 maçta 5 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!