comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Ömer Bayram: 'Hollanda'yı değil, Türkiye'yi tercih ederim'

21 Mart 2018, Çarşamba 21:26

Hollanda asıllı Türk futbolcu Ömer Bayram, A Milli takıma ilk kez seçilmesinin ardından Hollanda basınına Koeman'ın olası bir daveti hakkında cevabınız ne olur sorusuna yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Akhisarspor'da forma giyen Ömer Bayram, teknik direktör Lucescu tarafından Milli takımın İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosuna çağrıldı. İlk kez Milli takıma çağrılan Ömer Bayram yaşadığı mutluluğu kadroya davet edilmesinin ardından FutbolArena'ya şu sözlerle anlatmıştı:


Ömer Bayram'ın Milli takım haberleri


Ömer Bayram geçtiğimiz günlerde milli takıma çağrılmasının ardından FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Bugün milli takıma seçildiğim için çok mutluyum en büyük hayalim gerçekleşti. Beni bugüne kadar destekleyen basta ailem ve arkadaşlarıma çok teşekkür etmek istiyorum. Milli takımı hak ettiğimi düşünüyorum. Ay-Yıldızlı formayı giymek için sabırsızlanıyorum. Milli formamız kutsal ve herkese nasip olmaz." ifadelerini kullanmıştı. 

"HOLLANDA'YI DEĞİL TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDERİM"
Öte yandan Ömer Bayram, Hollanda basınına yaptığı açıklamada Milli takıma davet edilmesi hakkında konuştu. Aynı zamanda Hollanda vatandaşı da olan Ömer Bayram yaptığı açıklamada, "Milli takıma çağrıldım ve bundan gurur duyuyorum. Tabi ki böyle bir çağrıyı beklemiyordum. Şimdi çok daha fazla çalışacağım." dedi. Ömer Bayram, Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Ronald Koeman'dan davet geldiği anda tercihinin ne olacağı sorusuna ise, Türkiye'den ayrılmayı düşünmüyorum. Cevabım hayır olur. Çünkü Türkiye bana daha uygun bir yer." cevabını verdi. 

Son dakika Akhisarspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.