comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Okan Buruk'tan Beşiktaş'a övgüler: "Gerçekçi olmak lazım ki.."

13 Ocak 2018, Cumartesi 00:31
Okan Buruk'tan Beşiktaş'a övgüler:

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, sezonun ikinci yarısı takımı ve Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk kamp döneminde TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Kulübün durumu ve sezoun ikinci yarısındaki hedeflerine dair konuşan Okan Buruk, Beşiktaş'ın futboluna da övgüler yağdırdı ve siyah beyazlıların Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih karşısıdaki şansını değerlendirdi. 


Akhisarspor ligi kaçıncı bitirir? 


Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk sezonun ikinci yarısıyla alakalı olarak, "Geçen seneye çok iyi bir kadromuz vardı ve ligi başarılı bitirmiştik. Sezon öncesi 4 tane 11'den oyuncumuzu kaybettik. Bu sezona iyi başlamıştık ama son bölüm istediğimiz gibi gitmedi. Bir anda üst sıralardayken 12. sıraya düştük. Hedefimiz tekrar ilk 10 içine girmek. Ligi ilk 10'un içinde bitirmek istiyoruz. Bizde inşallah hedefleri büyütürüz. Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. İkinci yarıya çok iyi bir şekilde başlayıp ondan sonra kendimize daha net bir hedef çizeceğimizi düşünüyorum." diye konuştu. 


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi maç haberleri


Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi ve ligdeki performansını değerlendiren Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ LİGDE PUAN OLARAK GERİDE KALSA BİLE..."
Beşiktaş'ı çok başarılı buluyorum. Yaptıkları işler, kadro yapısı ve oyun anlamında her zaman gelişiyorlar. Avrupa'da kalitelerini gösterdiler. Ligde belki puan olarak geride kalsa da oyun olarak çok üst seviyede. 

"BEŞİKTAŞ'IN BAYERN MÜNİH'E KARŞI ŞANSINI %50 %50 GÖRÜYORUM"

Gerçekçi bakmak lazım. Beşiktaş grubunu lider tamamladı ve inanılmaz bir puan aldı. Çünkü çok iyi bir takım. Özellikle kendi sahasında muhteşem bir seyirci desteği var. Muhteşem bir stat var. Biz de rakip olarak gittik oraya. Çok etkileyici bir statları var. Beşiktaş'ın topladığı puan zaten Barcelona, Real Madrid ve Bayern Münih  seviyesinde. O yüzden ben Beşiktaş'ı bu anlayışıyla bu oyununu sürdürdüğü taktirde şansını yüzde 50 yüzde 50 görüyorum."

Son dakika Akhisarspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)