comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Okan Buruk: 'Beşiktaş maçında büyük sıkıntılar yaşadık'

13 Nisan 2018, Cuma 22:40

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Süper Lig 29. haftasında Beşiktaş karşısında aldıkları 3-0'lık mağlubiyeti değerlendirdi. 

FutbolArena - Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu. 


Akhisarspor 0-3 Beşiktaş Okan Buruk'un maç sonu yorumları


"KALEMİZE GELEN İLK 2 TOP GOL OLDU"

Böyle maçlara hafta içi hazırlanıyorsunuz, çalışıyorsunuz. Gol yememek önemli ama biz daha 2. dakikada golü kalemizde gördük. Bu bize maçın genelinde pahalıya patladı. Kalemize ilk gelen top gol oldu. 2. gelen top yine gol oldu. Ondan sonra Beşiktaş gibi bir takıma karşı bu maçı çevirmek zor oluyor. 
"ÇOK FAZLA POZİSYONA GİRDİK"

İlk yarının sonuna doğru girdiğimiz pozisyonlar vardı. O dönemde 2-1'e getirebilsek maça ortak olma şansımız olurdu. İkinci yarıya istekli başlamak istedik ama bu sefer ikinci yarının 2. dakikasında golü yedik. Kolay goller yedik. Bu seviyede bu golleri yememeliyiz. Oyunun geneline baktığımızda bizim için genelde çok fazla pozisyonlarımız var. 9-10 tane şutumuz, bir o kadar da pozisyon verdik. Bu maçtaki sıkıntımız golleri erken yemekti ve girdiğimiz pozisyonları değerlendirememekti. Oyunu erken rakibe verdik. 

"BEŞİKTAŞ'TA 4-5 TANE MİLLİ TAKIM SEVİYESİNDE OYUNCULAR KULÜBEDEYDİ"

Maçtan önce de söyledim. Beşiktaş çok iyi bir takım. Önemli eksiklerimiz vardı bizim. 4-5 tane milli takım seviyesindeki oyuncular kulübedeydi. 

Son dakika Akhisarspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.