comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisarspor'da Okan Buruk'tan Beşiktaş maçında Serkan Çınar'a tepki

17 Kasım 2017, Cuma 22:34
Akhisarspor'da Okan Buruk'tan Beşiktaş maçında Serkan Çınar'a tepki

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk Beşiktaş maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Süper Lig 12. haftasında oynanan Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda yaptı. İyi mücadele ettiklerini söyleyen başarılı teknik adam, hakem Serkan Çınar'a ise sitem etti. 


Beşiktaş - Akhisarspor Okan Buruk'un yorumları


Okan Buruk maçın ardından şunları söyledi:

"HAKEM 4'LÜSÜNÜN BASKISI VARDI"
Maçın başından sonuna kadar hakem 4'lüsünün baskısı altında kaldık. Her pozisyonda karar bizim aleyhimizeydi. Verilmeyen bir penaltımız var. Rakibimiz zaten güçlü. Seyirci baskısı var ve bir de hakem baskısı vardı üzerimizde. Verilmeyen fauller, verilen kartlar, fauller hepsinde maçın başından sonuna kadar hakem baskısı altında kaldık. Bizim kadro yapımız bellli. Zaten çok iyi takıma karşı yonuyoruz. İnanılmaz seyirci, inanılmaz stat. Beşiktaş'ın belki çok iyi oyunu vardı ve kazanmayı çok hak ettiler. Ancak biz de iyi mücadelemizle buradan 1 puanı hak ettik. 

"BEŞİKTAŞ'A KARŞI OYNAMAK ÇOK ZOR"

Beşiktaş'a karşı oynamak çok zor. İnanılmaz iyi bir takım. İlk 11'i, kenarda bekleyenler, taraftarları... Muhteşem bir takım. Böyle bir takıma karşı 1 puan alabilmek değerli. Beşiktaş'ın çok pozisyonu vardı ama bir deplasman takımı için biz de çok pozisyona girdik. Beşiktaş maçın başından sonuna kadar istekli ve hırslı oynadı. Oyuncularım istediğim her şeyi yaptı. Sahada basmadık yer bırakmadık. Böyle bir takıma karşı pozisyon vermek çok doğal. Ama son bölümlerde topun arkasına iyi geçtik. 90 dakika boyunca Beşiktaş gerçekten çok iyi oynadı. 

Son dakika Akhisar Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)