comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisarspor'da Cihat Arslan'dan çağrı: "Baş aktörler bir araya gelmeli"

11 Şubat 2019, Pazartesi 21:26
Akhisarspor'da Cihat Arslan'dan çağrı:

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Sivasspor maçı öncesinde son dönemde tartışılan hakem kararıyla ilgili olarak bir çağrıda bulunurken, Sivas deplasmanında ikinci yarıdaki penaltı pozisyonu yine gecenin tartışma konularından biri oldu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 21. haftasında Sivasspor ile Akhisarspor karşı karşıya geldi. Sivasspor maçın 59. dakikasında kazandığı penaltı sonrasında skoru 2-0 yaparken, Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan uzun süre itiraz etti. 


Sivasspor - Akhisarspor Kone'nin penaltısı


Ali Palabıyık, VAR incelemesinin ardından penaltı kararı verdi. Cikaleshi'nin ceza sahasında topa elle müdahale ettiğini tespit eden Ali Palabıyık, penaltı noktasını gösterdi. Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan ise uzun süre 4. hakeme itirazlarda bulundu. 

CİHAT ARSLAN'IN MAÇ ÖNCESİ AÇIKLAMALARI: "ARTIK BİR ŞEYLER YAPILMASI LAZIM"
Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Sivasspor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada son dönemde tartışılan hakem kararlarıyla ilgili olarak, "Hepimizin bir araya gelerek Türk futbolu hakkında neler yapılması gerektiği konusunda konuşmamız gerekiyor. Hakemlerin üzerine çok gidiliyor. İnşallah bugün hakem konuşulmaz. Futbolun aktörleri olarak çözüm bulmalıyız." diye konuşmuştu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!